Zarezerwuj pobyt

Strefa basenowa

Strefa Mokra składa się z basenu rekreacyjnego (wyposażonego w bicze szkockie, gejzer powietrzny oraz przeciwprąd), komfortowego jacuzzi (z zainstalowanym wysokiej jakości systemem do hydromasażu), brodzika dla dzieci oraz tężni solankowej. Mikroklimat, który wytwarza się dzięki tężni, zbliżony jest do klimatu, którym możemy cieszyć się podczas spacerów nad morzem. Oddychanie przez godzinę powietrzem nasyconym solankowym aerozolem sprawia, że dawka jodu jaką pochłaniamy, jest równa dawce pochłoniętej w ciągu trzech dni pobytu nad morzem. W bezpośrednim sąsiedztwie basenu znajduje się sauna sucha, parowa oraz pokój kąpielowy (służący masażowi podwodnemu oraz kąpieli z aroma- i koloroterapią dla dwojga). Wszystko sprawia, że GRAND Chotowa Resort & SPA to dobry hotel z basenem w woj. podkarpackim.

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek – Niedziela: 9:00 – 21:00

Strefa mokra SPA dostępna jest WYŁĄCZNIE dla Gości mieszkających w Hotelu lub Kompleksie Leśnym – wszystkie atrakcje Strefy Mokrej w cenie noclegu!

Hotel z basenem

Grand Chotowa Hotel *** SPA & RESORT to komfortowy hotel z basenem, saunami, SPA oraz licznymi atrakcjami dla dzieci. Czy potrzeba czegoś więcej do pełnego relaksu i regeneracji? Dodajmy do tego malowniczą okolicę w otoczeniu jeziora i lasu. Dla takich potrzeb i pozytywnych emocji powstał Hotel Grand Chotowa*** SPA & RESORT – z basenem i pełnym zapleczem do zażywania relaksujących kąpieli.

Hotel SPA z basenem nad jeziorem

Nasz hotel to komfortowe apartamenty, a do tego niezwykła strefa basenowa, która przeznaczona jest dla gości. Można w niej skorzystać z basenu rekreacyjnego, który wyposażony jest w bicze szkockie, powietrzne gejzery, a także z jacuzzi, sauny czy tężni solankowej.

Hotel z basenem dla rodzin z dziećmi

Nasz Hotel Grand Chotowa*** SPA & RESORT nie zapomina również o najmłodszych gościach, którzy przybywają w to wyjątkowe i klimatyczne miejsce z rodzicami. Nasz hotel jest przyjazny dla dzieci – oferuje nie tylko atrakcje w strefie basenowej, ale również wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw oraz wiele innych możliwości spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Hotel z basenem Podkarpackie

Grand Chotowa Hotel *** SPA & RESORT mieści się w Grabinach koło Dębicy w województwie Podkarpackim. W tym klimatycznym i obfitującym w liczne atrakcje hotelu można również spędzić wyjątkowy weekend dla dwojga z ukochaną osobą. Szczególnie godny polecenia jest seans w pokoju kąpielowym, w którym odbywa się masaż podwodny oraz terapeutyczna kąpiel dla dwojga.