Zarezerwuj pobyt

HOTEL NA KONFERENCJE & EVENTY

GRAND Chotowa Hotel*** SPA & Resort to doskonałe miejsce na konferencje, szkolenia, spotkania z kontrahentami.
Chcemy organizować wydarzenia, które Uczestnicy zapamiętają na długo. Właściwa oprawa audiowizualna, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi, program artystyczny, a może Gala? Wieczorna impreza tematyczna? Zorganizujemy dla Was konferencję na miarę sukcesu Waszej Firmy!
Dysponujemy czterema salami, które wykorzystujemy jako konferencyjne. Największa z nich (Wehikuł Czasu) może pomieścić nawet 700 osób (liczba zależy od sposobu ustawienia krzeseł i stołów). Do Państwa dyspozycji oddajemy też wszelkie niezbędne urządzenia multimedialne. Wszystko to sprawia, że GRAND Chotowa to doskonały hotel na konferencje.
Na Państwa życzenie możemy zająć się kompleksowo Waszą konferencją, czy szkoleniem, także od strony merytorycznej, dobierając najlepszych wykładowców i program…

Sala Wehikuł Czasu w ustawieniach
konferencyjno-teatralnych

Hotel na Imprezy integracyjne

Doskonałym narzędziem stanowiącym element skutecznej motywacji pracownika, a także pełniącym rolę katalizatora w procesie budowy zespołu, są szkolenia integracyjne i teambuildingowe.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dbając o ich wygodę, jako jeden z niewielu hoteli, zajmujemy się kompleksowo całością wydarzenia. Nie odsyłamy Państwa do firm zewnętrznych, lecz sami opracowujemy scenariusze i czuwamy nad ich realizacją. Organizacja imprez firmowych i integracyjnych jest czymś w czym się doskonale sprawdzamy.
Okolica sprzyja uprawianiu sportów ekstremalnych: jazda samochodami terenowymi po bezdrożach, quady, paintball, gry terenowe oraz organizacji wszelakich imprez o charakterze integracyjno – sportowym. Pracownicy GRAND Chotowa Hotel*** SPA & Resort chętnie pomogą Państwu we wskazaniu odpowiednich lokalizacji i załatwieniu niezbędnych formalności tak, aby atrakcje na imprezy firmowe były trafnie dobrane. GRAND Chotowa*** Resort & SPA to dobry hotel na imprezy integracyjne na Podkarpaciu.

Biesiady nad zalewem

Letnie popołudnie powoli przechodzi w wieczór. Zapada zmrok. Płonie ognisko. Otoczenie i klimat sprawiają, że ten wieczór jest wyjątkowy, magiczny…
Zapraszamy Państwa na Biesiady Nad Zalewem. To doskonały pomysł na imprezę integracyjną, przyjęcie okolicznościowe, czy piknik rodzinny. To Państwo, na podstawie naszych sugestii, decydujecie o scenariuszu i kształcie imprezy, a Uczestnikami są Państwa Goście.
Elementami wydarzenia mogą być koncerty kapel regionalnych, zespołów muzycznych, występy kabaretowe, proste i bardziej skomplikowane konkurencje sprawnościowe i konkursy, karaoke, DJ, pokazy teatru ognia i pirotechniczne oraz wszystko to, co możemy wspólnie zaplanować. Oddajemy do Państwa dyspozycji całą naszą kreatywność, a nasz personel dołoży wszelkich starań, by ten wieczór był niepowtarzalny, także w wymiarze gastronomicznym. Menu biesiad może być przeróżne i zawsze ustalane i kosztorysowane jest indywidualnie.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją spotkania lub konferencji w naszym hotelu napisz bądz zadzwoń do nas.