Zarezerwuj pobyt

Atrakcje terenowe

W Grand Chotowa Hotel*** SPA & RESORT z ogromną pieczołowitością dbamy o wszystkich naszych Gości. Wspaniale czują się u nas zarówno zakochani, uczestnicy konferencji i firmowych wyjazdów integracyjnych, zorganizowane grupy i pary z dziećmi. Wierzymy, że hotel rodzinny powinien udostępniać nie tylko komfortowe pokoje, ale także aktywności, które pozwolą rodzicom spędzić czas z ich pociechami.

zobacz więcej

Grand Chotowa to hotel z atrakcjami dla dzieci i nastolatków

Decydując się na pobyt u nas masz pewność, że Twoje latorośle nie będą się nudzić. Atrakcje, które przygotowaliśmy, sprawią także wiele frajdy dorosłym. Resort położony jest nad zalewem chotowskim, który zapewnia wspaniały widok z hotelowych okien oraz szereg różnorodnych atrakcji. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy prywatną plażę, gdzie w otoczeniu natury możesz zażywać kąpieli słonecznych. W tym czasie Twoje dzieci staną się małymi architektami tworzącymi fantazyjne zamki z piasku. Przygotowaliśmy także kajaki i rowerki wodne, które pozwolą rodzicom aktywnie spędzić czas z ich pociechami. Nasi Goście mogą liczyć na wiele atrakcji dla dzieci, które nie kończą się tylko na placu zabaw, ponieważ niezależnie od wieku, każdy ma szansą do dobrą zabawę.

Dla osób, które lubią poczuć zastrzyk adrenaliny powstała tyrolka. Zjazd na linie nad taflą jeziora cieszy się ogromną popularnością wśród naszych dorosłych i nastoletnich gości.

Resort Chotowa to wymarzony hotel dla rodziny. W Parku Linowym zarówno dzieci, jak i dorośli będą wspaniale się bawić. Przygotowaliśmy cztery trasy o różnym stopniu trudności. Najłatwiejsza została stworzona z myślą o naszych małych gościach, którzy dopiero rozwijają i trenują swoją zwinność. Położona na znacznej wysokości, trasa ekstremalna dostarcza dreszczyku emocji dorosłym Gościom.

Hotel przyjazny dzieciom

Przygotowaliśmy także specjalną atrakcję dla miłośników alpinistyki. Jedna ze ścian budynku została przeobrażona w ściankę wspinaczkową. W naszym hotelu można bezpiecznie oddawać się alpinistyce, a docierając na szczyt, podziwiać zalew chotowski z zupełnie nowej perspektywy. Posiadamy tez liczne udogodnienia.

Najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi

Grand Chotowa to idealny hotel dla dzieci, ponieważ posiadamy liczne atrakcje od tyrolki po plac zabaw na świeżym powietrzu. Wyjazd do Chotowej to opcja dla rodzin z dziećmi i udanie spędzony czas dla całej rodziny. Posiadamy restaurację z specjalnie ułożonym menu dla dzieci. Chcesz znaleźć hotel dla rodziny z dziećmi? Planujesz spędzić aktywnie swój urlop? A może czujesz, że potrzeba Ci odpoczynku? Zajrzyj do Grand Chotowa - zapomnij o stresach dnia codziennego i wspaniale baw się ze swoimi pociechami.